Nacompetitie 2016/2017

Wedstrijdschema:

  21:00 - 21:40 w-off. 21:40 - 22:20 w-off. 22:20 - 23:00 w-off.
13 april A - B 8 - 8 C - D 9 - 8 E - A 8 - 14
20 april C - E 4 - 9 D - A 9 - 12 B - C 11 - 6
11 mei D - B 10 - 10 A - C 11 - 6 E - D 12 - 6
18 mei E - C 7 - 8 B - D 11 - 9 A - E 10 - 9
1 jun C - B 6 - 7 D - E 11 - 8 B - A 9 - 7
8 jun A - D 14 - 10 E - B 7 - 11 D - C 11 - 11
15 jun B - E 8 - 6 C - A 7 - 9 5m competitie


Voorronde uitslag:

  Team Gesp. Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo
1. Team B 8 6 2 0 20 75 59 +16
2. Team A 8 6 1 1 19 85 66 +19
3. Team C 8 2 1 5 7 57 73 -16
4. Team E 8 2 0 6 6 66 72 -6
5. Team D 8 1 2 5 5 74 87 -13


Uitslag Finale / Halve finale:

22 juni , 21:00 - 22:00 , Halve finale : Team C - Team E , uitslag: 13 - 11
22 juni , 22:00 - 23:00 , Finale : Team B - Team A , uitslag: 12 - 10

 

Team A   Team B
Remco van Wijgerden Heren 1   Thomas Schute Heren 2
Leon van de Velden Heren 1   Remy Oordt Heren 1
Robin van Lokven Heren 1   Lars van Tuijl Heren 1
Rick de Vreede Heren 3   Bob Stolzenbach Heren 3
Boudewijn Janssen Heren 6   Robert Schellings Heren 6
Paula Bras Dames 2   Minette van der Wal Dames 2
Ilja te Brake Dames 1   Stephanie van Son Dames 1
Dennis Wartenberg B-Jeugd   Jasper van Liempt B-Jeugd
Dirk Boer B-Jeugd   Lars Heeren B-Jeugd
Raymond van Schijndel     Kitty Verhoeven Dames 1
Harro van Neerven Heren 3   Anne Teeuwen Dames 1
Halil Nerminer Heren 3      

 

Team C   Team D
Raoul te Brake Heren 3   Leonie Pijnenburg Dames 2
Lars van der Heijden Heren 1   Sjors Blatter Heren 1
Matthijs de Laat Heren 1   Jesper van der Heijden Heren 2
Adrie van Tuijl Heren 3   Maarten Bedaf Heren 3
Dirk-Jan Verbiesen Heren 6   Niels van Rens Heren 3
Anne-Marieke van Heel Dames 2   Martijn Elias Heren 3
Evalie Hovers Dames 1   Puck Everaars Dames 1
Jolanda Weyers-Schouten Dames 1   Lenny van Tuijl Dames 1
Max Smits B-Jeugd   Luuk Verbiesen B-Jeugd
Mats van Meurs B-Jeugd   Daan Geelen B-Jeugd
Lotte Voets B-Jeugd   Mats Verbiesen B-Jeugd

 

Team E
Daan Donders Heren 2
Monique van Boxtel  
Wouter Boer Heren 1
Lennard Swennen Heren 2
Robbert van Lokven Heren 3
Marc Schyncs Heren 3
Tessa Hendriks Dames 2
Joke Ceelie Dames 1
Peter Swanenberg B-Jeugd
Nick van Gaalen B-Jeugd
Thijs van Creij B-Jeugd
Bram van Heuven Heren 1
  • Kom zwemmen bij De Treffers!

    Gezelligheid, intensieve trainingen en een grote variatie aan zwemdisciplines voor jong en oud.

    Lid worden   De Treffers