Nacompetitie 2018/2019

Wedstrijdschema:

  21:00 - 21:40 w-off. 21:40 - 22:20 w-off. 22:20 - 23:00 w-off.
25 apr A - B 8 - 8 C - D 7 - 8 E - A 13 - 7
2 mei C - E 11 - 10 D - A 9 - 9 B - C 8 - 9
9 mei D - B 5 - 7 A - C 9 - 5 E - D 7 - 9
16 mei E - C 9 - 8 B - D 8 - 6 A - E 6 - 12
23 mei C - B 7 - 11 D - E 11 - 9 B - A 11 - 12
6 jun A - D 8 - 13 E - B 13 - 8 D - C 8 - 6
13 jun B - E 10 - 8 C - A 11 - 4 5m competitie


20 juni:
21:00 - 22:00 , Halve Finale: team E - team C
22:00 - 23:00 , Finale: team D - team B


Eindstand poule:
bijgewerkt t/m 13 juni

  Team Gesp. Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo
1. Team D 8 5 1 2 16 69 61 +8
2. Team B 8 4 1 3 13 71 68 +3
3. Team E 8 4 0 4 12 81 70 +11
4. Team C 8 3 0 5 9 64 67 -3
5. Team A 8 2 2 4 8 63 82 -19

 

Team A   Team B
Mats verbiesen B-jeugd   Remco van Wijgerden Heren 2
Wouter Boer Heren 1   Sjors Blatter Heren 1
Jasper van Liempt PSV Heren 2   Luuk Verbiesen Heren 2
Lennard Swennen Heren 2   Nick van Gaalen Heren 2
Niels van Rens Heren 3   Mats van Meurs Heren 3
Stephanie van Son Dames 1   Lenny van Tuyl Dames 1
Tessa Hendrix Dames 3   Daniek van Lokven Dames 2
Eric van Bakel Heren 6   Dirk-Jan Verbiesen (Niet gezien)
Julian Hopstaken B-Jeugd   Marit Vermeulen SWNZ Dames 2
Rick de Vreede Heren 4   Daan Geelen Heren 4
Jens Moonen Heren 1   Ilja te Brake Dames 2
Arjan Walstra Heren 6  

 

Team C   Team D
Thomas Schute Heren 3   Niels van Keulen Heren 2
Remy Oordt Heren 1   Lars van der Heijden Heren 1
Peter Swaneberg Heren 2   Lars van Tuyl Heren 2
Robin van Lokven Heren 2   Stefhan van Esch Heren 3
Max Smits Heren 3   Jan van Zelst Heren 3
Evalie Hovers Dames 1   Anne Teeuwen Dames 1
Esmee Huijsmans Dames 2   Michelle van Velthoven Dames 3
Ad van der Heijden Heren 6   Robert Schellings Heren 6
Daan Janssen B-Jeugd   Lotte van de Laak SWNZ
Roel Ockhuizen Heren 3   Harro van Neerven Heren 4
Joske Spetter ?   Max v/d Griendt Heren 6
Max Vissers B-Jeurgd  

 

Team E
Bram Heuven Heren 1
Dennis wartenberg Heren 1/2
Dirk Boer Heren 1/2
Stefan Stekelenburg Heren 3
Jan Pieter Timmermans Heren 3
Jarno van Gaalen B-Jeugd
Annemarieke van Heel Dames 3
Boudewijn Janssen Heren 6
Marcos de Inda Dani B-Jeugd
Robert van Lokven Heren 4
Lars Heeren Heren 4
  • Kom zwemmen bij De Treffers!

    Gezelligheid, intensieve trainingen en een grote variatie aan zwemdisciplines voor jong en oud.

    Lid worden   De Treffers