Nacompetitie 2017/2018

Wedstrijdschema:

  21:00 - 21:40 w-off. 21:40 - 22:20 w-off. 22:20 - 23:00 w-off.
3 mei A - B 11 - 8 C - D 4 - 11 E - A 11 - 7
17 mei C - E 9 - 9 D - A 12 - 8 B - C 9 - 10
24 mei D - B Team C A - C Team D E - D Team B
31 mei E - C Team A B - D Team E A - E Team C
7 jun C - B Team D D - E Team B B - A Team E
14 jun A - D Team E E - B Team C D - C Team B
21 jun B - E Team A C - A Team D 5m competitie

28 juni - 21:00 - 22:00 , Halve Finale , 22:00 - 23:00 , Finale


Tussenstand:
bijgewerkt t/m 18 mei

  Team Gesp. Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo
1. Team D 2 2 0 0 6 23 12 +11
2. Team E 2 1 1 0 4 20 16 +4
3. Team C 3 1 1 1 4 23 29 -6
4. Team A 3 1 0 2 3 26 31 -5
5. Team B 2 0 0 2 0 17 21 -4

 

Team A   Team B
Thomas Schute Heren 2   Daan Donders Heren 2
Lars van Tuijl Heren 1   Anouk Hermans Dames 3
Bram van Heuven Heren 1   Lars van der Heijden Heren 1
Luuk Verbiesen Heren 1/2   Robin van Lokven Heren 1
Halil Nerminer Heren 3   Wouter Boer Heren 1
Boudewijn Janssen Heren 6   Jasper van Liempt PSV Heren 2
Lars Heeren B-Jeugd   Harro van Neerven Heren 3
Ilja te Brake Dames 1   Daan Geelen Heren 3
Puck Everaars Damen 1   Max Smits B-Jeugd
Meike Bouwe Dames 3   Anne Teeuwen Dames 1
Tessa Schrover Dames 3   Vera van Zutphen Dames 3

 

Team C   Team D
Nils van Keulen Heren 1   Remco van Wijgerden Heren 1
Remy Oordt Heren 1   Sjors Blatter Heren 1
Jens Moonen Heren 1   Dennis Wartenberg Heren 1/2
Pieter Sluijter TRB-RES H1   Nick van Gaalen Heren 2
Rick de Vreede Heren 3   Maarten Bedaf Heren 3
Niels van Rens Heren 3   Marc Schijns Heren 3
Robbert Schellings Heren 6   Dirk-Jan Verbiesen Heren 6
Julian Hopstaken B-Jeugd   Mats van Meurs B-Jeugd
Stephanie van Son Dames 1   Evalie Hovers Dames 1
Daniek van Lokven Dames 3   Esmee Huijsmans Dames 3
Thijs van Creij B-Jeugd   Annemarieke van Heel Dames 2

 

Team E
Mats Verbiesen B-Jeugd
Tom van den Berg Heren 1
Leon van der Velden Heren 1
Peter Swanenberg Heren 1/2
Lucas van Neerven Heren 2
Bob Stolzenbach Heren 3
Robert van Lokven Heren 3
Jolanda Schouten Dames 1
Lenny van Tuijl Dames 1
Paula Bras Dames 3
Lennard Swennen Heren 2
  • Kom zwemmen bij De Treffers!

    Gezelligheid, intensieve trainingen en een grote variatie aan zwemdisciplines voor jong en oud.

    Lid worden   De Treffers